Kopš šī gada maija Kofax ir kļuvis par uzņēmuma satura pārvaldības un biznesa procesu vadības uzņēmuma Lexmark International, Inc daļu.

Uzņēmums turpina piedāvāt plašu pakalpojuma klāstu, piemēram, vienotu biznesa procesu lietojumprogrammu izstrādes platformu TotalAgility® 7, informācijas integrācijas un  automatizācijas platformu Kapow™ un biznesa inteliģences un analītikas rīku Insight™.

Pagājušā gada janvārī līdz ar uzņēmuma Softpro Group pārņemšanu, šo sarakstu papildināja digitālo darījumu pārvaldības risinājums Kofax SignDoc® . Kofax SignDoc® nodrošina e-paraksta risinājumus jebkurā biznesa darbības posmā, tādējādi gādājot par drošu digitālo saskarsmi gan klientu apkalpošanā, gan uzņēmuma iekšējos procesos. Kofax SignDoc® ir pieejams gan kā patstāvīgs risinājums, gan integrēts risinājums TotalAgility®.

Kā papildus drošības risinājumu Kofax SignDoc® piedāvā biometrisko parakstu. Šāda veida elektroniskajā parakstā tiek tverts reāllaikā veidotā paraksta attēls un tādi parakstītāja biometriskie dati, kā spiediens un ātrums, kas var tikt pielīdzināts uz papīra veiktam paraksta

Dalīties: